Lektorzy:

¡Hola! Soy Maja

 i założyłam tą szkołę z myślą o wszystkich, którzy marzą o swobodnej komunikacji w języku hiszpańskim. 
Uczę się hiszpańskiego już od 12 lat. Ukończyłam studia z Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie studiów pojechałam na wymianę studencką na Gran Canarię i studiowałam tam przez 5 miesięcy. 
Po powrocie z wymiany zaczęłam pracę w prywatnej szkole hiszpańskiego. Spróbowałam również swoich sił w międzynarodowych korporacjach, w których moja znajomość hiszpańskiego była atutem, dlatego jeśli chcesz, to mogę Cię również nauczyć hiszpańskiego biznesowego.
Hiszpański to moja pasja. Moi hiszpańskojęzyczni przyjaciele oraz częste wyjazdy do Hiszpanii zapewniają mi ”kontakt” z językiem, dzięki któremu mogę przekazywać Ci świeżutkie wyrażenia i anegdotki w trakcie zajęć.

 ¡Hola! Soy Karolina.

Moją przygodę z językiem hiszpańskim rozpoczęłam w gimnazjum, a późniejszą naukę kontynuowałam w Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie. Dzięki temu, od ponad 10 lat pracuję z tym językiem. Hiszpański szybko stał się moją ogromną pasją i dlatego, żeby kontynuować pogłębianie wiedzy, zdecydowałam się rozpocząć studia na kierunku Filologia hiszpańska na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Jestem bardzo otwartą osobą, uwielbiam ludzi, a praca z nimi sprawia mi ogromną przyjemność. Na  lekcjach staram się uczyć praktycznych umiejętności językowych oraz przybliżyć kulturę Hiszpanii, co pomaga lepiej odnaleźć się w zawiłościach niektórych aspektów gramatycznych. Interesuję się tańcem i muzyką (nie tylko hiszpańską!). Staram się też oglądać dużo filmów i seriali, które pomagają mi na bieżąco odkrywać codzienną część języka.